UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 1 kwietnia 2020

eZambrów » Wiadomości

Wiadomości


Photo

Policja jest najlepiej ocenianą instytucją w Polsce

1 kwietnia 2020, 13:52

Policjanci dziękują za zaufanie, którym zostali obdarzeni.

Photo

Kurs instruktorsko-metodyczny w 5 Mazowieckiej Brygadzie Obrony Terytorialnej

30 marca 2020, 12:20

Instruktorzy są szkoleni pod okiem mobilnych zespołów szkoleniowych WOT.

Photo

Czy warto zainwestować w pompę ciepła?

28 marca 2020, 12:48

Na rynku mamy możliwość obserwowania coraz większej liczby ekologicznych i oszczędnościowych rozwiązań na ogrzewanie swojego domu. Wśród nich coraz większą popularność zdobywają pompy ciepła. Czym jest pompa ciepła i na jakie typy się dzieli?

Photo

Dźwigi towarowe - które wybrać?

27 marca 2020, 18:02

Dźwigi towarowe to specjalistyczne urządzenia służące do przemieszczania w pionie towarów o dużej masie, a także towarzyszących im osób. Urządzenia te również są przystosowane do rozładunku i załadunku towarów przy użyciu wózków widłowych. Warto wiedzieć, jakimi parametrami należy się kierować przy wyborze odpowiedniego dźwigu.

Photo

Wybór odpowiednich frontów do szafek kuchennych

27 marca 2020, 17:55

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w każdym domu. To właśnie tutaj spotykamy się z bliskimi, aby zjeść posiłek i wspólnie spędzić czas. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest kuchnia otwarta na salon. To większa przestrzeń oraz duże możliwości aranżacyjne. Warto pamiętać o tym, aby wybierać takie meble do kuchni, które będą eleganckie, ponieważ muszą dobrze komponować się z pokojem dziennym.

Photo

Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

26 marca 2020, 11:36

W mocy pozostają wszystkie dotychczasowe zakazy, czyli ograniczenie w działalności galerii handlowych, działalności gastronomicznej i rozrywkowej.

Photo

Policja przestrzega przed oszustami

24 marca 2020, 12:43

Przestrzegamy przed osobami, które wykorzystują sytuację związaną z koronawirusem. Oszuści przebrani w kombinezony proponują dezynfekcję mieszkań. Później plądrują i okradają z kosztowności i pieniędzy tych, którzy im zaufali.

Photo

Krajowa Administracja Skarbowa walczy z nielegalnym hazardem

22 marca 2020, 12:01

W styczniu 2020 r. KAS przeprowadziła 35 kontroli na terenie Mińska Mazowieckiego, Wołomina, Otwocka i Warszawy.

Photo

Wprowadzisz służby w błąd? Zostaniesz ukarany

20 marca 2020, 11:39

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie może spowodować niepotrzebną interwencję służb i stanowić zagrożenie dla zdrowia funkcjonariuszy.

Photo

Policja wspiera służby sanitarne

18 marca 2020, 12:51

Policjanci sprawdzają codziennie, jaki jest stan kilkuset mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy pozostają w kwarantannie. Jeżeli osoby te będą potrzebować wsparcia, informacje takie mundurowi przekażą odpowiednim instytucjom.

Photo

Zamknięto pływalnię, bibliotekę i MOK w Zambrowie

16 marca 2020, 12:31

Działania są związane z koniecznością powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Photo

Kradł paliwo, został zatrzymany

14 marca 2020, 09:45

Zambrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł około 350 litrów oleju napędowego. Całość zdarzenia zarejestrowała kamera. Mężczyzna już następnego dnia usłyszał zarzuty. Teraz 19-letni mieszkaniec gminy Zambrów za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Photo

Policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o handel narkotykami

14 marca 2020, 09:42

Mundurowi zabezpieczyli ponad 600 gramów amfetaminy. 30-latek usłyszał już zarzuty. Trafił do aresztu.

Photo

Jak chronić się przed koronawirusem?

11 marca 2020, 12:11

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową.

Photo

Debata społeczna w Rutkach-Kossakach

9 marca 2020, 10:28

8 marca 2020 roku w Domu Kultury w Rutkach-Kossakach funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie przeprowadzili debatę społeczną pod nazwą "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie z mieszkańcami gminy Rutki poświęcone było problematyce szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Photo

Uczniowie dowiedzieli się, czym jest cyberprzemoc

6 marca 2020, 13:28

Zambrowscy policjanci i pracownicy w ramach realizowanych działań profilaktyczno-informacyjnych spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie.

Photo

Policjanci dbają o bezpieczeństwo pieszych

4 marca 2020, 13:31

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie każdego dnia dbają o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu, jakimi są również rowerzyści. Policjanci zwracają szczególną uwagę na wykroczenia popełniane w rejonach przejść dla pieszych.

Photo

Podsumowanie działań "Prędkość"

2 marca 2020, 09:49

Mundurowi zambrowskiej drogówki podsumowali działania pn. "Prędkość", które zostały przeprowadzone na terenie powiatu. Głównym celem działań była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Skontrolowano ponad 30 kierowców, ukarano 22 osoby za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz zatrzymano nietrzeźwego 31-latka, który spowodował kolizję.

Photo

Handel bez VAT-u

29 lutego 2020, 12:22

Oszustwo podatkowe na dużą skalę zostało wykryte w Wólce Kosowskiej. 432 tys. zł w gotówce zatrzymali funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Radomiu.

Photo

Działania "Prędkość"

27 lutego 2020, 09:53

Dzisiaj, 27 lutego 2020 roku, policja prowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. "Prędkość". Nadrzędnym celem działań jest zmniejszenie ryzyka powstawania wypadków poprzez egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości. Niemniej policjanci zwracają uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Photo

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

25 lutego 2020, 12:58

Zambrowscy policjanci zatrzymali 19-latka. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczono ponad 36 gramów amfetaminy. Zatrzymany usłyszał już zarzut i decyzją sądu kolejne 3 miesiące spędzi w areszcie.

Photo

Podsumowanie działań "Smog"

25 lutego 2020, 12:54

Zambrowscy policjanci zwracali szczególną uwagę na prawidłowy stan techniczny pojazdów, a także na nadmierną emisję spalin.

Photo

Policjanci odzyskali skradzione auto

23 lutego 2020, 12:48

Mundurowi z zambrowskiej drogówki odzyskali skradziony pojazd, który został utracony we Włoszech. Szacunkowa wartość pojazdu to 400 tysięcy złotych. Podejrzani usłyszeli już zarzuty paserstwa. Okazali się nimi 54-letni obywatel Litwy oraz 41-letni Rosjanin, którzy decyzją sądu 3 najbliższe miesiące spędzą w areszcie.

Photo

Nocujesz w Sandomierzu? Wybierz odpowiedni hotel z wysokimi standardami

21 lutego 2020, 13:55

Kilkudniowa wizyta w nowym miejscu wiąże się z koniecznością zorganizowania noclegu. Najczęściej w tym celu rezerwuje się pokoje hotelowe i chociaż z pozoru nie jest to trudna czynność, to jednak... nie do końca. Znalezienie odpowiedniego hotelu o właściwym standardzie wcale nie musi być takie proste.

Photo

Gdzie kupować podstawowe akcesoria elektryczne?

21 lutego 2020, 13:50

Korzystamy z niej na co dzień i nie wyobrażamy sobie już bez niej życia. Nawet chwilowa awaria może wprowadzić poważne utrudnienia i straty. Elektryczność to dzisiaj podstawa funkcjonowania, chociaż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo skomplikowane mogą być nawet najprostsze instalacje elektryczne w domu.