UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 23 marca 2019

eZambrów » Wiadomości

Wiadomości


Photo

Kręci mnie bezpieczeństwo... w pierwszy dzień wiosny (zdjęcia)

22 marca 2019, 08:52

21 marca dzieci i młodzież obchodzą pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, nazywany dniem wagarowicza. Właśnie tego dnia funkcjonariusze i profilaktycy z zambrowskiej komendy w ramach programu "Kreci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny", przeprowadzili działania pod nazwa "Stop demoralizacji - uwaga wagary".

Photo

2 miesiące aresztu za jazdę pod wpływem alkoholu

21 marca 2019, 14:35

Zambrowska drogówka zatrzymała do kontroli pojazd ciężarowy volvo, którego kierowca miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca odpowiedział przed sądem, który zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Photo

Skoki ze spadochronem, jako sport ekstremalny

20 marca 2019, 15:12

Myślisz o skoku ze spadochronem, ale nie wiesz w jaki sposób się do tego zabrać? Zastanawiasz się, gdzie znaleźć najlepszy ośrodek, który umożliwi Ci najwyższej jakości skok? Jakie są ceny i standardy skoków ze spadochronem? Odpowiedni na wszystkie niezbędne pytania znajdziesz w dalszej części artykułu.

Photo

Policja poszukuje osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy rozboju

19 marca 2019, 14:39

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie poszukują osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w dniu 14 marca 2019r. przy ul. Białostockiej w Zambrowie dokonał rozboju.

Photo

Nabór do policji w "Siwej" (zdjęcia)

18 marca 2019, 10:19

W piątek uczniowie klas trzecich z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie, o profilu mundurowym wzięli udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej - nabór do służby w policji.

Photo

Policja przypomina - wypalanie traw jest niedozwolone!

14 marca 2019, 14:34

Każdego roku w okresie wiosennym dochodzi do pożarów spowodowanych wypalaniem traw i nieużytków rolnych.

Photo

Trwa 12. edycja konkursu "Policjant, który mi pomógł"

13 marca 2019, 07:02

Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

Photo

UWAGA! Oszuści internetowi działają!

12 marca 2019, 14:31

Zambrowscy policjanci otrzymują sygnały od mieszkańców naszego powiatu, dotyczące prób oszustw na tzw. policjanta, a także na transakcje internetowe przez SMS z podanym linkiem do zapłaty lub dopłaty za faktury do zamówień dostarczanych przez kuriera.

Photo

Kradli kosmetyki - zostali zatrzymani (zdjęcia)

11 marca 2019, 15:03

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zatrzymali podejrzanych o kradzież kosmetyków. 31-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna ukradli markowe perfumy o łącznej wartości blisko 800 zł.

Photo

Child Alert. Policjanci poszukują 3-letniej Amelki i jej matki Natalii

8 marca 2019, 15:07

Amelka i jej mama zostały uprowadzone wczoraj około 10 przez dwóch zamaskowanych mężczyzn sprzed bloku w Białymstoku.

Photo

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży

7 marca 2019, 09:01

Zambrowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa. Okazali się nimi obywatele Gruzji. W pojeździe mundurowi znaleźli dodatkowo sprzęt elektroniczny pochodzący również z kradzieży. Mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzieli przed sądem.

Photo

O mamo! Zgłoszenie online narodzin dziecka coraz popularniejsze

6 marca 2019, 07:55

Poniedziałek - to tego dnia najwięcej rodziców zgłasza online narodziny swoich maluchów. E-usługa jest coraz bardziej popularna. Rodzice ponad 30 tysięcy dzieci zamiast wizyty w urzędzie wybrali kilka minut przy komputerze.

Photo

Rusza program Mama 4+

1 marca 2019, 08:36

Wieloletnia praca na rzecz rodziny i trud wychowania co najmniej czwórki dzieci, zyskają realną wartość, w postaci rodzicielskiego świadczenia uzupełniającego, bowiem już od 1 marca br. rusza rządowy program Mama 4+.

Photo

Ważna informacja dla wnioskujących o dowód osobisty

27 lutego 2019, 07:56

Wszystkie dowody osobiste, które zostaną wydane na podstawie wniosków złożonych od 4 marca 2019 r. będą miały warstwę elektroniczną.

Photo

Sprawdź swoje punkty karne po feriach

25 lutego 2019, 08:03

Niemal 362 tysiące osób sprawdziło w ubiegłym roku swoje punkty karne bez wizyty na komisariacie, bez stresu i zakłopotania. Nie masz pewności ile punktów masz na koncie po zimowych wyjazdach? Sprawdź to od ręki.

Photo

Wyrób dziecku dowód

22 lutego 2019, 06:59

Nie czekaj do 18-tki, wyrób dziecku dowód osobisty już dziś. Na pewno przyda się w trakcie podróży. Druga rada - zrób to przez Internet. Trzecia - sprawdź ważność swoich dokumentów.

Photo

3 nietrzeźwych kierujących zatrzymanych podczas weekendu

19 lutego 2019, 10:15

Zambrowscy policjanci, podczas minionego weekendu, zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. Wśród nich rekordzistą okazał się kierujący pojazdem osobowym renault, który miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.

Photo

Dwie nieodpowiedzialne kobiety straciły prawo jazdy

18 lutego 2019, 11:40

Policjanci z zambrowskiej drogówki, w miniony weekend zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Photo

Sprawdź swój e-PIT przez Profil Zaufany

15 lutego 2019, 10:07

Od 15 lutego możesz usiąść wygodnie i sprawdzić swoje zeznanie podatkowe, które wypełnił za Ciebie urząd.

Photo

Obwodnica Zambrowa - już oświetlona

13 lutego 2019, 16:08

W miniony weekend rozbłysły lampy oświetleniowe na obu węzłach ("Wschód" i "Zachód") obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa. Instalacja powstała pod koniec ubiegłego roku, przeszło 6 lat od chwili, kiedy całą obwodnica została oddana do użytku.

Photo

Uwaga! Pieszy na przejściu!

12 lutego 2019, 15:41

W ostatnich latach głównymi przyczynami potrąceń pieszych było nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu dla pieszych. Bardzo często są to zdarzenia, które charakteryzują się tragicznymi skutkami, a ich sprawcami są w głównej mierze kierujący samochodami osobowymi.

Photo

Zambrowska policja apeluje o rozwagę do osób pieszych (zdjęcia)

8 lutego 2019, 14:36

Policjanci z zambrowskiej drogówki cyklicznie prowadzą działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mundurowi każdego dnia czuwają nad bezpieczeństwem osób pieszych i kierowców w rejonie przejść dla pieszych

Photo

Bezpieczni w sieci w SP 3 (zdjęcia)

6 lutego 2019, 14:53

Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu: Działajmy Razem! spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie.

Photo

Pomóż. Reaguj. Zgłoś nielegalne treści

25 stycznia 2019, 14:46

Nawoływanie do popełnienia przestępstwa, groźby karalne, cyberprzemoc, seksualne wykorzystywanie dzieci - jeśli widzisz takie treści w Internecie, reaguj. Nie czekaj - zgłoś to na Dyzurnet.pl.

Photo

Bezpieczna podróż na ferie

24 stycznia 2019, 07:46

Numer rejestracyjny autokaru - to wszystko co musisz znać, by upewnić się, że Twoje dziecko bezpiecznie rozpocznie podróż na zimowy wypoczynek.