UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 27 maja 2019

eZambrów » Wiadomości

Wiadomości


Photo

Na eurowybory z aplikacją mObywatel

24 maja 2019, 06:32

Podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego, wyborcy będą mogli pobrać kartę do głosowania nie tylko z dowodem osobistym, ale również z aplikacją mObywatel.

Photo

Zatrzymanie niebezpiecznego przestępcy na dniach otwartych w ZSA w Zambrowie (zdjęcia)

23 maja 2019, 08:30

Dynamiczne zatrzymanie pojazdu, tresura psa służbowego, pokaz wyposażenia policyjnego i omówienie wykonywanych zadań podczas codziennej służby. Tak rozpoczęli powitanie zaproszonych gości w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości zambrowscy funkcjonariusze.

Photo

mLegitymacja - przyda się przed wakacjami!

21 maja 2019, 05:26

Często zapominasz legitymacji? Koniec z tym. Telefonu zwykle nie zapominamy. Postaw na mLegitymację.

Photo

Stefano Terrazzino Trio zagra z okazji Dnia Matki

20 maja 2019, 06:46

Burmistrz Miasta Zambrów zaprasza wszystkie mamy na koncert Stefano Terrazzino Trio.

Photo

Bezpieczny i widoczny przedszkolak z zambrowskimi policjantami (zdjęcia)

17 maja 2019, 08:09

Zambrowscy policjanci zaangażowali się w VI Ogólnopolski Program Edukacyjny - "Bezpieczne Przedszkole". Funkcjonariusze zabezpieczali przemarsz przedszkolaków ulicami Zambrowa oraz prowadzili spotkania edukacyjno - informacyjne z dziećmi i rodzicami.

Photo

Zambrowscy policjanci zatrzymali włamywacza

16 maja 2019, 07:32

Zambrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem do domów jednorodzinnych. W chwili zatrzymania 28-latek posiadał przy sobie narkotyki.

Photo

IV Powiatowy Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych (zdjęcia)

15 maja 2019, 07:37

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie uczestniczyli w IV Powiatowym Dniu Godności Osób Niepełnosprawnych w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Długoborzu.

Photo

Na to czekali kierowcy! Dane z dowodu rejestracyjnego "trafiły" na smartfony

13 maja 2019, 12:22

Aplikacja mObywatel wzbogaciła się o kolejną usługę. To mPojazd - czyli odzwierciedlenie danych z dowodu rejestracyjnego pojazdu, karty pojazdu oraz informacja o aktualnej polisie OC.

Photo

Oszuści znów próbują oszukiwać seniorów

10 maja 2019, 11:08

Zambrowscy policjanci otrzymali trzy zgłoszenia od mieszkańców powiatu o próbie wyłudzenia pieniędzy na tzw. policjanta. Niestety 63-letni mieszkaniec Zambrowa dał się oszukać swojej rozmówczyni.

Photo

Zambrów na rowery - pierwszy rajd w najbliższą niedzielę

8 maja 2019, 12:34

Miasto Zambrów oraz Stowarzyszenie Sportowe Sporteam zapraszają wszystkich miłośników rowerowych wypraw na kolejną edycję "ZAMBRÓW NA ROWERY".

Photo

Seria fałszywych alarmów bombowych w szkołach całym kraju

7 maja 2019, 08:37

Policjanci ustalają sprawcę bądź sprawców wywołania fałszywych alarmów bombowych w szkołach, w których odbywają się matury.

Photo

34-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków (zdjęcie)

6 maja 2019, 13:41

Zambrowscy funkcjonariusze zatrzymali 34-latka, który posiadał przy sobie blisko 12 gramów marihuany i ponad 2 gramy amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Photo

Dwóch poszukiwanych zatrzymanych

2 maja 2019, 08:16

Funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie w czasie wolnym od służby, w ciągu tygodnia zatrzymał dwóch poszukiwanych.

Photo

Zdążyli na czas i zapobiegli tragedii

30 kwietnia 2019, 11:12

Dzięki natychmiastowej reakcji zambrowskich policjantów, a także sprawnemu działaniu przewodnika psa służbowego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży oraz owczarka ,,Kalila" , mieszkanka gminy Kołaki Kościelne już po niespełna dwóch godzinach została odnaleziona.

Photo

Turniej BRD - eliminacje w Zambrowie (zdjęcia)

26 kwietnia 2019, 14:56

Zambrowscy policjanci byli współorganizatorami powiatowych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Photo

Zgłaszaj dowody cyberprzemocy

25 kwietnia 2019, 06:18

Zachowania takie jak dręczenie, nękanie, prześladowanie, podszywanie się pod inne osoby i kradzież tożsamości w Internecie są zabronione. Zgłaszaj je administratorom portali. Warto dołączać dowody cyberprzemocy.

Photo

Wieczór Poetycko - Muzyczny "Z miłością pod rękę"

24 kwietnia 2019, 14:03

Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zapraszają na Wieczór Poetycko - Muzyczny "Z miłością pod rękę".

Photo

Życzenia Wielkanocne

19 kwietnia 2019, 08:56

Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy Czytelnikom naszego portalu zdrowia, spokoju i rodzinnego ciepła. Niech ten niezwykły czas przyniesie Wam chwile radości oraz nadziei.

Photo

Ze smartfonem po "polecony", czyli mObywatel na poczcie

19 kwietnia 2019, 08:54

Duża zmiana na poczcie. Od 23 kwietnia użytkownicy aplikacji mObywatel będą mogli używać jej na poczcie do potwierdzania tożsamości przy odbiorze przesyłek poleconych.

Photo

Święto Miejskiego Przedszkola Nr 5 w Zambrowie (zdjęcia)

18 kwietnia 2019, 11:18

Miejskie Przedszkole nr 5 w minioną sobotę obchodziło swoje święto. Był to ostatni występ w ramach świąt zambrowskich przedszkoli. Na scenie widowiskowo-kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie wystąpili podopieczni Miejskiego Przedszkola nr 5.

Photo

UWAGA! Oszuści ciągle próbują! Ostrzeż swoich bliskich!

17 kwietnia 2019, 07:40

Zambrowscy policjanci otrzymują sygnały od mieszkańców naszego powiatu, dotyczące prób oszustw na policjanta. Funkcjonariusze podejmują natychmiastowe działania zmierzające do ustalenia przestępców.

Photo

Groził kobiecie nożem i ukradł jej torebkę. 35-latek już w rękach policji

16 kwietnia 2019, 07:03

Zambrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w dniu 14 marca 2019 roku dokonał rozboju. Teraz napastnik za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Photo

Policja poszukuje nieznanego mężczyzny (zdjęcia)

15 kwietnia 2019, 07:31

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie poszukuje osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, który zdaniem osoby zgłaszającej mógł propagować zabronioną symbolikę.

Photo

Policja przypomina - wypalanie traw jest niedozwolone!

12 kwietnia 2019, 07:14

Każdego roku w okresie wiosennym dochodzi do pożarów spowodowanych wypalaniem traw i nieużytków rolnych. Proceder ten nie tylko w znacznym stopniu niszczy przyrodę, ale jest również bardzo niebezpieczny m.in. z uwagi na brak kontroli nad błyskawicznie rozprzestrzeniającym się żywiołem.

Photo

Zapisz się na 5 Zambrowski Bieg Uliczny

11 kwietnia 2019, 12:35

Wszystkie dzieci uczestniczące w biegu otrzymają na mecie pamiątkowy medal, a dla zwycięzców przewidziano puchary i nagrody rzeczowe.