UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 18 sierpnia 2019

eZambrów » Wiadomości » Podsumowanie roku pracy zambrowskich policjantów (zdjęcia)

Podsumowanie roku pracy zambrowskich policjantów (zdjęcia)

18 stycznia 2019, 07:59, KPP Zambrów, red. MK

Zambrowscy policjanci podsumowali miniony rok pracy. W odprawie rocznej udział wzięło kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie oraz zaproszeni goście.

16 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie, odbyła się coroczna odprawa podsumowująca wyniki pracy zambrowskiej policji za rok 2018. W spotkaniu uczestniczyli: Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu zambrowskiego, miasta Zambrów, Prokuratury Rejonowej w Zambrowie, a także komendanci innych służb mundurowych powiatu zambrowskiego.

Podczas narady rocznej oceniona został efektywność działań zambrowskiej policji w 2018 roku. Podsumowania działań poszczególnych pionów: prewencji, kryminalnego, ruchu drogowego i logistyki dokonali; Komendant Powiatowa Policji mł. insp. Anna Bajeńska, która również przywitała zgromadzonych gości oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podkom. Mariusz Głębocki. Komendanci podziękowali policjantom za ciężką i dobrze pełnioną służbę, która bezpośrednio przełożyła się na bezpieczeństwo mieszkańców powiatu zambrowskiego. W odprawie głos zabrali również przybyli goście, którzy również podziękowali za dobrą pracę policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

Dalsza cześć spotkania odbyła się na placu Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, gdzie uroczyście zostały przekazane dwa nowe, oznakowane pojazdy służbowe. Hyundai i30 - zostały zakupione ze środków budżetowych Policji przy wsparciu samorządów lokalnych.

Źródło zdj. KPP Zambrów