UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: wtorek, 28 marca 2023

eZambrów » Wiadomości » Strzeż się przed oszustami podającymi się za urzędników!

Strzeż się przed oszustami podającymi się za urzędników!

1 lipca 2014, 15:29, UM Zambrów, red. Agnieszka Pleńska

Do Urzędu Miasta dotarła niepokojąca informacja o dwóch kobietach, które podają się za pracownice urzędu miasta, w związku z realizacją projektu dotyczącego przyznania 250 komputerów dla osób w trudnej sytuacji materialnej lub osób niepełnosprawnych.

Urząd Miasta Zambrów ostrzega przed działaniem oszustów, którzy odwiedzają osoby w ich domach w związku z realizacją projektu: "Zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu w Zambrowie".

Informujemy, że zgłoszenia do projektu były przyjmowane w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zambrowie w dniach od 15 maja do 16 czerwca br. Nabór do projektu został zakończony. W związku z realizowanym projektem, urzędnicy nie odwiedzają mieszkańców w ich mieszkaniach/domach.

UM apeluje, aby wszelkie podobne próby oszustwa zgłaszać niezwłocznie na policję.