UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 8 sierpnia 2020

eZambrów » Wiadomości » Pędzili przez obszar zabudowany

Pędzili przez obszar zabudowany

25 lipca 2020, 11:48, KPP w Zambrowie, red. Miłosz Magrzyk

Policjanci z drogówki zatrzymali prawa jazdy 2 kierowcom. Kobieta i mężczyzna przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Miejsce kontroli drogowej zostało wskazane przez internautów za pomocą aplikacji. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

21 lipca po południu policjanci z drogówki sprawdzali prędkość kierujących w miejscowości Grochy-Pogorzele, na drodze krajowej nr 63. To właśnie tam mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 20-latkę, która kierowała skodą. Kobieta jechała z prędkością o 54 km/h większą niż dopuszczalna w obszarze zabudowanym. Kolejny pirat drogowy jechał z prędkością 122 km/h. 18-letni kierowca auta marki BMW przekroczył dozwolona prędkość o 72 km/h.

Za przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h kierowcom zostało zatrzymano prawa jazdy, ukarano ich mandatami oraz nałożono na nich punkty karne.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.Źródło zdjęcia: KPP w Zambrowie