UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 8 sierpnia 2020

eZambrów » Wiadomości » Święto policjantek i policjantów

Święto policjantek i policjantów

27 lipca 2020, 11:45, KPP w Zambrowie, red. Miłosz Magrzyk

Funkcjonariusze zambrowskiej komendy obchodzili swoje święto. 24 lipca to data szczególna dla formacji. To czas awansów, nominacji oraz podziękowań dla policjantów i pracowników cywilnych policji.

W ramach tegorocznych obchodów 101 rocznicy powołania Policji Państwowej na placu wewnętrznym Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie odbyły się obchody Święta Policji. Po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości odbyła się uroczysta zbiórka. Komendant powiatowy policji w Zambrowie insp. Artur Żebrowski powitał funkcjonariuszy i odczytał list komendanta głównego policji gen. insp. Jarosława Szymczyka skierowany do komendanta wojewódzkiego policji w Białymstoku oraz wszystkich policjantów z naszego garnizonu.

Z okazji przypadającego na dzień 24 lipca Święta Policji na wyższe stopnie służbowe w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie awansowało 39 policjantów.

Po nadaniu awansów komendant powiatowy, insp. Artur Żebrowski, osobiście podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym zambrowskiej komendy za wzorowo pełnioną służbę, za codzienne zaangażowanie i profesjonalizm.Źródło zdjęcia: KPP w Zambrowie