UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 25 listopada 2020

eZambrów » Wiadomości » Policjantka sprawdziła swoje siły

Policjantka sprawdziła swoje siły

11 listopada 2020, 13:29, KPP w Zambrowie, red. Miłosz Magrzyk

Policjantka z zambrowskiej komendy wystartowała w zawodach ekstremalnych ,,Runmageddon" w Warszawie. Bieg odbył się na 3-kilometrowej trasie. Dodatkowo uczestnicy zawodów w kategorii intro musieli zmagać się z 15 trudnymi przeszkodami. Funkcjonariuszka bieg ukończyła z dużą satysfakcją.

Sierżant sztabowa Anna Koźluk od 7 lat służy w zambrowskiej komendzie. Swoją przygodę z policją rozpoczęła w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Na co dzień pracuje jako funkcjonariusz prowadzący czynności wyjaśniające w Zespole do spraw Wykroczeń KPP. Życiowa pasja pozwala jej na zachowanie doskonałej formy niezbędnej w codziennej służbie. Udział w biegu pozwolił jej sprawdzić swoje możliwości, a także pokonać własne słabości.

Zamiłowanie do sportu było nieodzownym warunkiem do wzięcia udziału w zawodach ,,Runmageddon". Konkurenci, tylko w kategorii intro, musieli pokonać 3-kilometrową trasę. Dodatkowo uczestnicy biegu zmagali się z 15 trudnymi przeszkodami. Między innymi był to: tor błotny z lodowatą wodą, pokonanie 2-metrowej ściany czy czołganie się pod drutem kolczastym. Pokonanie tych różnych przeszkód było wielkim wyzwaniem. Funkcjonariuszka ukończyła zmagania z dużą satysfakcją i jak zapowiedziała kolejne wyzwanie to ,,Runmageddon" w Trójmieście.

Koleżanki i koledzy z komendy gratulują sierżant sztabowej Annie Koźluk i i życzą kolejnych sukcesów - na wyższych formułach!Źródło zdjęcia: archiwum Anny Koźluk