UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 28 maja 2022

eZambrów » Wiadomości » Poszukiwani trafili w ręce policjantów

Poszukiwani trafili w ręce policjantów

12 lutego 2021, 14:26, KPP w Zambrowie, red. Miłosz Magrzyk

Kilka dni temu policjanci z KPP w Zambrowie zatrzymali 4 osoby poszukiwane. Pierwszym z mężczyzn, ktory wpadł w ręce mundurowych, był 31-latek poszukiwany za popełnione wykroczenie i nieopłacenie kary grzywny. Pozostali 3 mężczyźni zostali zatrzymani jakiś czas potem.

Rano, 7 lutego, w centrum miasta, policjanci z ogniwa patrolowego zauważyli mężczyznę podobnego do poszukiwanego przez nich zambrowianina. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. 36-latek od miesiąca był ścigany przez Sąd Rejonowy w Zambrowie za groźby karalne. Mężczyzna najbliższe półtora roku spędzi w zakładzie karnym.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany w gminie Zambrów przed południem. 29-latek najbliższe kilka miesięcy, spędzi w zakładzie karnym za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kolejny z poszukiwanych został zatrzymany tuż po godz. 14.00 przez dzielnicowego gminy Zambrów. 56-latek po dopełnieniu wszystkich formalności związanych z karą grzywny został zwolniony.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/