UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 28 maja 2022

eZambrów » Wiadomości » Zmiana na stanowisku komendanta

Zmiana na stanowisku komendanta

24 lutego 2021, 13:49, KPP w Zambrowie, red. Miłosz Magrzyk

Dnia 22 lutego policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie pożegnali dotychczasowego komendanta inspektora Artura Żebrowskiego, a powitali nowego szefa zambrowskich mundurowych, którym został młodszy inspektor Krzysztof Sewioło.

Inspektor Artur Żebrowski odszedł na emeryturę po 26 latach służby. Od stycznia 2020 roku kierował zambrowską jednostką policji. Wcześniej był komendantem powiatowym w Kolnie.

Od dnia 23 lutego stanowisko szefa zambrowskich funkcjonariuszy objął młodszy inspektor Krzysztof Sewioło, który otrzymał rozkaz o powołaniu na nowe stanowisko. Młodszy inspektor Krzysztof Sewioło dotychczas był zastępcą komendanta miejskiego policji w Łomży.

Odchodzący na emeryturę inspektor Artur Żebrowski usłyszał od współpracowników podziękowania za kierowanie jednostką i wspólną służbę.Źródło zdjęcia: KPP w Zambrowie