UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: piątek, 19 sierpnia 2022

eZambrów » Wiadomości » Pomóżmy Miłoszkowi Roickiemu

Pomóżmy Miłoszkowi Roickiemu

25 marca 2021, 10:30, Miłosz Magrzyk

Bez kosztownego leczenia dziecko nie będzie miało sprawnej rączki.

- Kiedy czekałam na nasze pierwsze spotkanie zakładałam wiele scenariuszy. Lekarze zapewniali, że oczekuję zdrowego maluszka, a to dawało mi swego rodzaju spokój. W dniu, kiedy mój synek przyszedł na świat, spokój na dobre zniknął z naszego życia - rozpoczyna opowieść matka Miłoszka Roickiego.

- Kiedy wzięłam go na ręce, nie mogłam powstrzymać radości. Mój malutki skarb, na który czekałam wiele miesięcy. Chwilę naszego powitania przerwało pytanie: czy wiedziała pani o wadzie dziecka? Zaniemówiłam... Spojrzałam na Miłosza i właśnie wtedy to do mnie dotarło - mój synek nie ma wykształconego ani jednego paluszka w lewej rączce - dodaje.

Obecnie Miłoszek ze względu na wrodzoną wadę lewej ręki - niewykształcenie palców - potrzebuje nie tylko konsultacji lekarskich, ale także operacji ortopedycznej oraz rehabilitacji, co niestety wiąże się z dużymi kosztami.

Aby pomóc dziecku, w serwisie Siepomaga.pl uruchomiono zbiórkę. Obecnie na koncie znajduje się już ponad 30 tys. zł. Do kwoty docelowej zostało jednak jeszcze ponad 320 tys.

Osoby, które chciałyby zapoznać się z pełną historią Miłosza Roickiego i/lub wyraziły chęć wsparcia, mogą zrobić to, korzystając ze strony https://www.siepomaga.pl/milosz-roicki.

Źródła zdjęć: archiwum rodziny