UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: piątek, 19 sierpnia 2022

eZambrów » Wiadomości » Trzy osoby poszukiwane trafiły w ręce policjantów

Trzy osoby poszukiwane trafiły w ręce policjantów

30 października 2021, 14:47, KPP w Zambrowie, red. Miłosz Magrzyk

Policjanci tylko 26 października zatrzymali trzech poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z nich to 24-latek poszukiwany przez sąd za kradzież z włamaniem, drugi mężczyzna to 36-latek poszukiwany za prowadzenie pojazdu, będąc w stanie nietrzeźwości. Trzecia osoba to 50-latka poszukiwana za nieopłacenie grzywny za popełnione wykroczenie.

Policjanci każdego dnia zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko 26 października lokalni mundurowi zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Jako pierwszy w ręce policjantów z patrolówki wpadł 24-latek. Przed 14 dyżurny zambrowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów w centrum miasta. Łupem złodzieja padła wódka. Z policyjnych systemów wynikało, że Sąd Rejonowy w Zambrowie poszukuje go za kradzież z włamaniem. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

Po 14 policjanci z Posterunku w Rutkach-Kossakach zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd za prowadzenie pojazdu, będąc w stanie nietrzeźwości. Zaskoczonego mężczyznę mundurowi zastali w mieszkaniu. 36-latek trafił do aresztu. Spędzi tam najbliższe 50 dni.

Z kolei wieczorem w ręce mundurowych z patrolówki wpadła 50-latka. Mieszkanka Zambrowa była poszukiwana do odbycia kary aresztu za popełnione wykroczenie. Kobieta jednak opłaciła grzywnę, jaka została na nią nałożona przez sąd, i została zwolniona.Źródło zdjęcia: KPP w Zambrowie