UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 24 czerwca 2024

eZambrów » Wiadomości » Dwóch poszukiwanych trafiło w ręce policjantów

Dwóch poszukiwanych trafiło w ręce policjantów

28 listopada 2021, 19:04, KPP w Zambrowie, red. Miłosz Magrzyk

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z nich to 51-latek poszukiwany przez sąd za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, kolejny zaś to osoba poszukiwana za nieopłacenie grzywny za popełnione wykroczenia.

Policjanci niemal każdego dnia zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko 24 listopada lokalni mundurowi zatrzymali dwóch poszukiwanych. Jako pierwszy w ręce policjantów z patrolówki wpadł 42-latek. Policjanci ustalili miejsce przebywania mężczyzny, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

42-latek został zatrzymany w mieszkaniu matki. Mieszkaniec Zambrowa poszukiwany był do odbycia kary aresztu za popełnione wykroczenia. Mężczyzna jednak opłacił grzywnę, jaka została na niego nałożona przez sąd, i został zwolniony.

Drugi z poszukiwanych wpadł w ręce mundurowych tuż po 18. Zaskoczonego mężczyznę policjanci zastali w jego domu. 51-latek był poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 4 miesiące.Źródło zdjęcia: KPP w Zambrowie