UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 8 lutego 2023

eZambrów » Wiadomości » Trzech mężczyzn zatrzymanych z narkotykami

Trzech mężczyzn zatrzymanych z narkotykami

5 stycznia 2022, 14:58, KPP w Zambrowie, red. Miłosz Magrzyk

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Jeden z nich, chcąc uniknąć spotkania z funkcjonariuszami, schował się w lokalu gastronomicznym, a kolejny za blokiem. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Pierwszy z nich wpadł w ręce mundurowych w Nowy Rok. Patrolując centrum miasta, zauważyli mężczyznę, który widząc ich, zaczął uciekać. Mimo że próbował ukryć się w lokalu gastronomicznym, chwilę później był w rękach mundurowych. Podczas ucieczki wyrzucił na chodnik foliowe zawiniątko. Okazało się, że jest w nim susz. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. 40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Drugi z mężczyzn został zatrzymany w poniedziałkowy poranek. W kieszeni kurtki 31-latka funkcjonariusze znaleźli torebkę foliową, w której był biały proszek. Wstępne badania narkotesterem wskazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mieszkaniec Zambrowa został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Tego samego dnia, po południu, z marihuaną wpadł 35-letni mieszkaniec Zambrowa. Policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok schował się za blokiem. Myślał, że tam policjanci go nie znajdą. Szybko wyszło na jaw, dlaczego mężczyzna unikał spotkania z funkcjonariuszami. Okazało się, że w kieszeni spodni miał torebkę z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. 35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.Źródło zdjęcia: KPP w Zambrowie