UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 27 czerwca 2022

eZambrów » Wiadomości » Podpisanie umowy w sprawie wymiany windy i modernizacji klatki schodowej w szpitalu

Podpisanie umowy w sprawie wymiany windy i modernizacji klatki schodowej w szpitalu

20 marca 2022, 10:42, Starostwo Powiatowe w Zambrowie, red. Miłosz Magrzyk

Umowę podpisano 17 marca.

17 marca br. w urzędzie marszałkowskim wicemarszałek Marek Olbryś i członek zarządu Marek Malinowski w obecności przedstawicieli samorządu powiatu zambrowskiego: starosty zambrowskiego Stanisława Ożlańskiego, wicestarosty zambrowskiego Jacka Murawskiego i skarbnika powiatu Jolanty Ołdakowskiej, podpisali umowę o dotację na inwestycję dot. wymiany windy i modernizacji klatki schodowej w szpitalu powiatowym.

- Od początku istnienia Szpital Powiatowy w Zambrowie prawdopodobnie nie był remontowany. Winda, używana przez blisko 30 lat, cały czas się psuła - powiedział Stanisław Ożlański, starosta zambrowski.

Następnie głos zabrał Marek Olbryś, członek zarządu:

- Musimy dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszego województwa. Dlatego wspieramy te inwestycje, które je zapewniają.

Szpital Powiatowy w Zambrowie na powyższy cel otrzymał dotację z Funduszu Wsparcia Gmin i Powiatów, wydzielonego z budżetu województw, w wysokości 450 tys. zł.

Opracowano na podstawie strony: www.wrotapodlasia.pl.Źródło zdjęcia: Kamil Timoszuk