UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: piątek, 9 grudnia 2022

eZambrów » Wiadomości » Przewodnik rowerowy po gminie Zambrów

Przewodnik rowerowy po gminie Zambrów

15 listopada 2022, 10:19, UG Zambrów, red. Kacper Jaworowski

Za pośrednictwem strony internetowej gminy Zambrów opublikowano darmowy przewodnik rowerowy. Można go pobrać w formacie PDF.

Autorami przewodnika są gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich "Zbrzeźniczanki" oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbrzeźnicy. Opracowano przy współpracy z sołectwami: Bacze Mokre, Śledzie, Tabędz, Zagroby Zakrzewo oraz Zbrzeźnica. Publikacja została wydana w Osowcu, przez tamtejsze Gminne Centrum Biblioteki, Kultury i Sportu.

W przewodniku czytelnicy mogą znaleźć trasę pierwszego rajdu po gminie, który odbył się w ramach wydarzenia "Szlakiem Krajoznawczym po Gminie Zambrów" oraz fotografie leżących na trasie miejscowości i obiektów wraz z krótkim opisem. Zainteresowani mogą pobrać przewodnik z oficjalnej strony internetowej gminy Zambrów.


Źródło zdjęcia: Gmina Zambrów