UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: wtorek, 23 kwietnia 2024

eZambrów » Wiadomości » Budy z Czerwonego Boru trafiły do schroniska

Budy z Czerwonego Boru trafiły do schroniska

21 grudnia 2022, 16:15, ZK Czerwony Bór, red. Kacper Jaworowski

Funkcjonariusze Służby Więziennej w końcu przewozili bezpieczny "towar".

W ubiegłym tygodniu łomżyńskie schroniska "Arka" otrzymało specjalną przesyłkę. Konwojenci przewozili nudy dla psów, kotów i małych zwierząt, wprost z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Budy zostały wykonane przez słuchaczy-więźniów, którzy nie tak dawno zakończyli kurs stolarski. Funkcjonariusze ze swojej strony dorzucili kilkadziesiąt koców, które zdecydowanie ocieplą czworonogom zimowe noce.

Schronisko dla Bezdomnych Psów "Arka" w Łomży nadal potrzebuje chętnych do pomocy. Zima, jak też okres przed- i poświąteczny to bardzo trudny oraz pracowity czas. Właśnie wtedy do schronisk trafia najwięcej porzuconych zwierząt, traktowanych jak niechciane prezenty.


Źródło zdjęcia: ZK Czerwony Bór