UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 24 czerwca 2024

eZambrów » Wiadomości » Zmarł Jacek Cekało

Zmarł Jacek Cekało

13 stycznia 2023, 23:48, Olimpia Zambrów, red. Kacper Jaworowski

Odszedł wychowanek i zawodnik Olimpii Zambrów, sędzia piłkarski i popularyzator sportu.

W środę, 11 stycznia 2023, w wieku 56 lat odszedł Jacek Cekało wychowanek i były wieloletni piłkarz Olimpii Zambrów, a także sędzia piłkarski.

Koszulkę Olimpii Zambrów przywdziewał w latach 80. i 90. XX wieku. Po zakończeniu kariery piłkarskiej został sędzią piłkarskim, kiedy to sędziował mecze na różnych szczeblach polskich rozgrywek ligowych, a także pucharowych, jak również rozgrywki młodzieżowe oraz lokalne rozgrywki amatorskie. Był założycielem klubu morsa "Zambrożone Żubry" z siedzibą w Zambrowie.

Ceremonia pogrzebowa Jacka Cekały odbędzie się w poniedziałek 16 stycznia 2023. Wyprowadzenie ciała z domu pogrzebowego zacznie się o godz. 10:00. Nabożeństwo żałobne będzie odprawione w Kościele pw. Świętej Trójcy w Zambrowie przy ul. Cmentarnej 2 i rozpocznie się o godz. 10:15. Następnie po mszy nastąpi odprowadzenie na cmentarz komunalny przy ul. Ostrowskiej 24. Rodzina zmarłego poinformowała, by zamiast kwiatów uiścić datki na cel charytatywny.

Źródło zdjęcia: Olimpia Zambrów