UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 25 września 2023

eZambrów » Wiadomości » Zambrowska policja zatrzymała dwóch poszukiwanych

Zambrowska policja zatrzymała dwóch poszukiwanych

6 czerwca 2023, 09:49, KPP Zambrów, red. Kacper Jaworowski

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden z nich poszukiwany był za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Policjanci każdego dnia zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko dzisiaj dzielnicowi zatrzymali dwóch poszukiwanych. Jako pierwszy, w ręce policjantów wpadł 32-latek. Mężczyzna był poszukiwany przez białostocki sąd do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Drugi z poszukiwanych to 47-letni mieszkaniec Zambrowa. Poszukiwany był do odbycia kary 272 dni aresztu za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Obaj mężczyźni poszukiwani byli również do ustalenia miejsca pobytu.

Źródło zdjęcia: Freepik/Wirestock