UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 19 maja 2024

eZambrów » Wiadomości » Uczniowie z wizytą u policjantów (zdjęcia)

Uczniowie z wizytą u policjantów (zdjęcia)

10 kwietnia 2014, 12:11, KPP Zambrów, red. Agnieszka Pleńska

Jakie przyspieszenie ma nowy radiowóz zambrowskiej drogówki? Jak wygląda wnętrze pomieszczenia dla osób zatrzymanych i jak twarde są znajdujące się tam łóżka? Między innymi takie pytania zadawali uczniowie ZSA mundurowym podczas wizyty w KPP w Zambrowie.

Zambrowskich policjantów odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie. Mundurowi przybliżyli młodym ludziom specyfikę swojej pracy, a także zapoznali z miejscem pracy na poszczególnych stanowiskach służbowych. Odwiedzający mogli również przyjrzeć się z bliska radiowozom i wyposażeniu wykorzystywanym przez mundurowych w codziennej służbie.
źródło zdj. KPP Zambrów