UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 19 maja 2024

eZambrów » Wiadomości » Prewencyjne działania zambrowskich funkcjonariuszy (zdjęcia)

Prewencyjne działania zambrowskich funkcjonariuszy (zdjęcia)

24 marca 2014, 11:51, KPP Zambrów, red. Agnieszka Pleńska

Zambrowscy policjanci przeprowadzili na terenie powiatu zambrowskiego kilkunastogodzinne działania prewencyjne skierowane przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

19 marca funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie na terenie powiatu zambrowskiego w godz. 6.00-20.00 przeprowadzili działania prewencyjne pod nazwą "Piesi", "Błysk" oraz "Niebezpieczne przewozy".

W trakcie przeprowadzonych działań na terenie miasta zwracali szczególną uwagę na pieszych uczestników ruchu głównie w rejonach szkół. Dokonywali również wspólnie ze Strażą Pożarną kontroli samochodów ciężarowych pod kątem przewozu ładunku. W wyniku przeprowadzonych działań ujawnili kilka wykroczeń dotyczących przechodzenia przez jezdnię w miejscach niedozwolonych. Działania będą kontynuowane.

źródło zdj. KPP Zambrów